Nasıl Kiralarım

Nasıl Kiralarım

Nasıl villa kiralarım?
Süreç boyunca size tahsis edilmiş olan müşteri temsilimizi dilediğiniz gibi tüm sorularınızı yönlendirebilirsiniz ve doğru cevabı direk kendisinden almanızı tavsiye ederim size en uygun tarihleri ve villa seçini yapabilmek için.
Dilerseniz whatsapp hattımız olan +90 552 151 11 00'dan da bize mesaj bırakabilir ya da info@myvillacity.com adresinden email iletebilirsiniz yada websitemiz olan www.myvillacity.com'dan kritellerinizi belirledikten sonra rezervasyon başvurusu yapabilirsiniz

Villa kiralamak için öncelikle geniş villa yelpazemizden size ve ailenize konumu, donanımları ve yeri olarak en uygun villayı seçin. Bu seçimi yaparken “BÖLGELER"  sekmesinden tatil yapmak istediğiniz yerdeki villaları veya “VİLLALAR" sekmesinden geniş villa yelpazemiz içerisinden size ve ailenize en uygun villa tipini seçebilirsiniz. 

Villa tipi olarak ; geniş aileler için villalar, denize sıfır ve deniz manzaralı villalar, balayı villaları, havuzu görünmeyen muhafazakar villalar bulunmaktadır.

Dilerseniz kararsız kaldığınız anda müşteri temsilcimizden yardım alabilir ve sizin için en doğru villayı birlikte seçebilirsiniz.

Aradığınız villayı bulduktan sonra villa sayfasından tatil yapmak istediğiniz tarih aralığınız seçip rezervasyon isteği göndermeniz gerekmektedir. Rezervasyon kaydından en geç 15 dk sonra müşteri temsilcilerimiz rezervasyon onayı için sizinle iletişime geçecektir.

Nasıl Ödenir?

www.myvillacity.com'un geniş villa yelpazesi arasından size en uygun olanını seçip rezervasyon yaptıktan sonra, müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. Kiraladığınız villanın kiralama bedelinin 30% unu depozito olarak, ister banka transferi ile isterseniz de size göndereceğim ödeme link'inden  kredi kartı ile sizden talep edilecektir. Kiralama bedelinin geri kalanını i villaya girişte nakit olarak ödemelisiniz.

Kiralama  ücretine neler dahildir?

Kiralama ücretine kiralama süresi içindeki elektrik, su, wifi, kablolu tv dahildir. Kiralama sırasında firmamıza ödediğiniz kiralama ücreti dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

Neden hasarsızlık depozitosuna gerek var?

Hasarsızlık depozitosu hizmetinize sunulan villanın içerisinde bulunan eşyalarda meydana gelmesi muhtemel hasarlar için ev sahipleri tarafından belirlenir. Tatilinizin bitiminde herhangi bir hasar meydana gelmemesi durumunda çıkış gününde iade edilir.

Minimum kaç gün kiralama yapabilirim?

Minimum kiralama villanın durumuna ve kiralama yaptığınız zamana göre değişmektedir. Genelde yoğunluğun az olduğu aylarda 3-4 gün, Temmuz-Ağustos gibi yoğun aylarda 7 gündür

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış